201705.16
0

10 כללים לבחירת עורך דין גירושין וכל הקשור בזה

Rate this post

להתגרש זה לא מצב פשוט, לכן כל מה שיכול להקל עליכם בתקופה הזאת הוא קריטי. בייחוד אם מדובר בעורך דין לגירושין, רצוי שיהיה מקצועי וייצג אתכם נאמנה.

בתקופה של הגירושין כל החשיבה מתערפלת מפאת כל המתח והרגשות הסוערים. כולם מנסים לייעץ עבורכם ולסייע לכם. אך הדבר האמתי שאתם זקוקים בתקופה לא פשוטה זו, הוא עורך דין גירושין טוב שינווט מהימנה את המקרה הספציפי שלכם ויסייע לכם להגיע להסכם גירושין מוצלח עבורכם.

להלן 10 טיפים לבחירה של עורך דין לגירושין –

  1. עורך דין גירושין מומחה בתחום – חשוב שעו"ד גירושין אותו תבחרו יהיה מומחה בתחום הספציפי הזה ושלא יתפזר על מספר תחומים.
  2. ניסיון – עורך דין גירושין טוב הוא בעל ניסיון רב בכל מה שקשור להסכמי גירושין. עו"ד גירושין לא מנוסה עשוי לעשות טעויות רבות ולגרום לכם לתסכול רב.
  3. עורך דין גירושין יקר – עורך דין שעושה את עבודתו במקצועיות לא חייב להיות יקר כלל. לעיתים עורך דין לגירושין שנחשב ברי שם הוא מאוד עסוק ועשויי לא להתפנות ולהצליח להקדיש לכם את הזמן הראוי.
  4. זמינות – עו"ד גירושין צריך להיות זמין עבורכם. כבר בהתחלה תוכלו להתרשם מהקשר שלכם אתו, אם אתם נאלצים לחכות זמן רב על מנת שיתפנה, זה אמור להדליק נורה אדומה. לא כדאי שתכנסו לתהליך גירושין ותרגישו מתוסכלים מחוסר הקשר והזמינות שלו אליכם.
  5. אל תגיעו לפגישה לבד – לכל פגישת ייעוץ שתערכו עם עורך דין גירושין חשוב שתגיעו עם אדם נוסף, אדם שהוא מעין דעה נוספת כדי שיעזור לכם בהחלטה ואולי אף יידע לשאול שאלות שאתם תשכחו לשאול, אדם שמכיר אתכם ומכיר את העובדות.
  6. השקפת עולם – חשוב שהשקפת העולם שלכם תהייה זהה. לדוגמא אם אתם טיפוסים פרקטיים כדאי שתפנו לעו"ד גירושין פרקטי שמעדיף להימנע ממלחמות ורוצה לסגור הכל בדרכי נועם, או להפך, אם תפנו לעו"ד גירושין אחר.
  7. אישיות – חשוב שעורך דין גירושין יהיה אדם עם ערכים ושיתנהג אליכם בכל הכבוד הראוי. שיהיה סבלן ובעל רגישות גבוהה.
  8. כימיה עם עורך דין גירושין – אתם עומדים לעבור תהליך עמוק יחד ורצוי שהאדם שתעמדו מולו, תפתחו אליו ותספרו לו את כל מה שעל ליבכם, יהיה מסוגל להכיל אתכם ולתת לכם הרגשה של ביטחון. לכן כימיה היא תחושה שנבנית ותוכלו אחרי שתי פגישות לראות אם אכן קיימת הכימיה הנכונה או לא.
  9. שכר טרחה – לפני שאתם מחליטים על עו"ד גירושין תבדקו את שכר הטרחה והשוו מחירים בין כמה עורכי דין לגירושין. שכר טרחה הוא סכום מקובל כמעט אצל כל עורך דין גירושין, כך שלא תמנעו מלגשת לעורך דין שמבקש זאת.
  10. הסכם גירושין – כל הסכם גירושין שקבלו מידי עורך דין גירושין או כל עורך דין אחר תבדקו טוב. אל תחתמו על כלום לפני שאתם בודקים כל סעיף לגופו ומבינים אותו.