201901.01
0

תהליך פתיחת תיק גירושין

ההחלטה לביצוע הליך גירושים היא אף פעם לא פשוטה לשני הצדדים, ובעיקר במקרה בו מעורבים גם ילדים. אך, במידה ושקלתם את כל האפשרויות, ניסיתם לגשר על הפערים ולמרות הכול הגעתם למסקנה כי מערכת היחסים שלכם כבר אינה צולחת יחד – מומלץ להיוועץ עם עורך דין שמתמחה בתחום דיני משפחה ובפרט בתיקי גירושים. התייעצות עם איש מקצוע תאפשר לכם לעבור את ההליך באופן פשוט וקל תוך הבנה מלאה לגבי ההשלכות, הצעדים העתידיים וכדומה.

גירושים חכמים

אם טרם פניתם לעורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי, הגיע הזמן לעשות זאת. ייעוץ משפטי ראוי על ידי איש מקצוע עם ניסיון עשיר, עשוי להוביל את הליך הגירושים לצד הנבון והמחושב. הוא ינחה אתכם, יסביר לכם כיצד להתגרש באופן נכון, איזה מידע כדאי שתכינו מבעוד מועד ובעיקר, יעודד אתכם להשאיר את הכעס והרגש מחוץ למשבצת הגירושים. התנהלות יעילה תוביל לכמה שפחות טעויות והשלכות כבדות משקל שלא רוצים להיתקל בהן בהמשך כמו: פתיחת תיק גירושין תוך סערת רגשות. לא כדאי לסיים את התהליך עוד לפני שהתחלתם אותו.

פתיחת תיק גירושים ברבנות

אחרי שהבנתם את ההשלכות שעלולות להתרחש במידה ותפעלו בפזיזות, ברגישות ובכעס. כעת עליכם להבין כיצד כדאי לפתוח תיק ברבנות ובעיקר – מתי. על מנת שתוכלו לפתוח תיק תביעה מהסוג הזה בבית הדין הרבני, עליכם קודם להגיש תביעת גירושין ובה יש הסבר מדויק מדוע הגעתם להחלטה זו. את ההסבר המדויק עליכם לכתוב בתביעה ובמקביל תצטרכו לומר כמה מילים בפני גורמי ברבנות בכנות מלאה ובלווי הוכחות שאספתם מבעוד מועד. אם הגעתם לפתח הרבנות בלי כל אלו, לא תוכלו להגיש את תביעתכם ומכאן, תאלצו לפנות לבית המשפט לענייני משפחה שידון בעניינכם. אך, אם תבחרו עורך דין בשלב של לפני פתיחת תיק ברבנות, תוכלו לקבל ייעוץ מלא, הבנה מלאה של ההשלכות והנחיות מדויקות איך לפתוח את התיק ברבנות מבלי להטריח את עצמכם להגיע לבית המשפט. בסופו של התהליך, במידה והוא יעבור כראוי, הרבנות תעניק לכם גט, זאת כמובן במידה והתחתנתם בצורה כשרה וכדין.

הזמנה לדיון בבית משפט

הגעתם לרבנות לא מוכנים וללא ייעוץ משפטי והם הפנו אתכם להמשך דיון בבית הדין? אל דאגה. בשלב הזה כדאי שתפנו לעורך דין מקצועי שימשיך את הליווי על הצד הטוב ביותר. הוא יבנה לכם אסטרטגיה נכונה וייתן לכם הכוונה משפטית מלאה. מלבד זאת, הוא זה שייצג אתכם מול השופט והוא זה שישכנע את בית הדין לאפשר לכם גירושים. ייצוג משפטי טוב הוא החלק המרכזי בתהליך, שכן, בני אדם פרטיים לרוב לא יודעים כיצד להתנהל בעצמם בבית המשפט. עורכי דין הם מנוסים, בעלי וותק רציני והם אלו שידעו להדריך אתכם נכון למענה על שאלות שעלולות לצוץ במהלך הדיון.

נמצאים בתהליך גירושים ראשוני וזקוקים לעורך דין מומחה בתחום דני משפחה? אל תחכו לרגע האחרון, הכינו עצמכם מראש, כעת ההשלכות ברורות לכם.