202006.29
0

עורך דין לענייני משפחה עוזר לכם להתגרש נכון

כאשר מדברים על עליית היחסים על שרטון מדברים לא פעם על מצב בלתי נמנע שמוביל, איך לא? להליך גירושין.  אז כן, זה קורה יותר ויותר למשפחות שהיו במערכת זוגית מושלמת ופתאום משהו הפסיק לעבוד כמו בעבר, אם כל זה מוכר לכם ואתם חשים כי מערכת היחסים שלכם מובילה לכיוון פירוק החבילה אולי כדאי לכם לתת לעורך דין לענייני משפחה לסייע לכם לעשות את זה מהיר אבל בעיקר נכון ומשביע רצון בעבור שני הצדדים.

איך מוצאים עורך דין לענייני משפחה?

בדומה לאדם שהסתבך בהלבנת הון ויחפש אחר שירותיו של עורך דין הלבנת הון כך גם בענייני גירושין ופירוק החבילה. לא בחרתם עורך דין מתאים או מנוסה בתחום הגירושין? צפו לבעיות עתידיות הן בהיבט הסדרי הראייה, מזונות והרשימה קצרה מלהכיל. אם כן עורך דין העוסק בתחום ענייני משפחה יכול בהחלט להטיל את האור המתאים ובשונה מכל עורך דין אחר לעסוק בנושאים הקשורים בחלוקת רכוש, ענייני המשמורת, מזונות ועוד. כפי שהבנתם השוק רווי בעורכי דין מכל התחומים אבל כאן יהיה עליכם לבחור פרקליט עם בקיאות רבה בענייני משפחה, נלחמים על הזכויות והתועלות שלכם? בחרו עורך דין שיודע לעשות כמה וכמה דברים וביניהם גם הגשת תביעה וייצוג הולם בבית המשפט.

מי מטפל בענייני משפחה?

עורך דין לענייני משפחה בעל מוניטין זה אחד שיידע לעשות את הדברים בצמידות לחקר האמת והכי חשוב לייצג אתכם בבית משפט, להשיג עבורכם את זכויותיכם אבל הכי חשוב? למנוע מלחמות מיותרות ולהפוך את התהליך לנעים ונכון יותר. כמו כן חשוב לבחור מייצג שמכיר את הערכאות המשפטיות בתחום זה והוא אכן מתגורר בסמוך למקום מגוריכם. באשר לבית הדין הרבני אמור עורך דין דיני משפחה לתת מענה לעניין סירוב הגט על ידי אחד הצדדים או לחילופין סירוב של הרבנות לספק את הגט. כמו כן רצוי לבחור מייצג שיידע להתמודד גם עם עניין מימוש הכתובה.

עורך דין ענייני משפחה בתחום הסדרי ראייה וחלוקת רכוש

כל עורך דין לענייני משפחה שמכיר את החוק ויודע לפעול בזמן אמת יספק לכם שרשרת של שירותים שבמהותם יספקו מענה הן לגבי הסדרי הראייה והן לגבי חלוקת הרכוש. כפי שהבנתם עורך דין לענייני משפחה יספק את כל השירותים הנ"ל ובו זמנית יספק תשובות גם בגין עניין המזונות, חלוקת הרכוש ומקרים בהם סכום המזונות הנדרש יהיה גבוה או נמוך מדי.

בסיכום דבר עניין הגירושין יכול להפוך למסלול קצר ונכון או יכול להפוך למסלול קשה, סיזיפי ובעייתי בפרט כאשר בוחרים מייצג שאינו הולם או מתאים. עומדים לפני סיום יחסים ורוצים לעשות את זה קצר, יעיל ובעיקר בחיוך? באמצעות עורך דין לענייני גירושין תאפשרו לעצמכם לצלוח את התהליך ולהשאיר את הכעס מאחור.