202002.18
0

בחירת עורך דין לענייני משפחה

זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות: אתם נמצאים במערכת יחסים טובה, אבל אז עם השנים – הוויכוחים, הקשיים, יוקר המחייה, הפיתויים והאכזבות – ממלאים את מקומם של הרגשות החיובים, ויוצרים הרגשה של חוסר סיפוק מהחיים. במקרים כאלה, רבים ינסו לעבוד על הקשר הזוגי, בעוד שישנם מקרים בהם מחליטים לפרק את החבילה – למען שיפור איכות החיים של כל אחד מבני הזוג ושיפור חייהם של הילדים. אבל מה קורה כאשר צריך לשכור שירותים של עורך דין בעת גירושין, או בזמנים של פרידה ופירוק המשפחה? כיצד בוחרים עורך דין טוב?

יעוץ עם עורך דין, במי צריך לבחור?

אם אתם צריכים להתייעץ עם איש מקצוע שעוסק בגירושין, חשוב לבחור עורך דין לענייני משפחה. פרקליט שעוסק בענייני משפחה – בשונה מאיש מקצוע אחר כמו עורך דין תעבורה – מכיר את כל רזי המקצוע בתחום הגירושין/ בתחום של ידועים בציבור/ בנושאים של צוואות/ חלוקת רכוש/ ענייני משמורת וכדומה. לכן חשוב תמיד לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר.

כיצד בוחרים את המשפטן הטוב ביותר?

זה נכון, בישראל יש לא מעט עורכי דין. למעשה, יש במדינה שלנו כ 77 אלף עורכי דין רשומים ופעילים! לכן חשוב לדעת לבחור את הטוב ביותר מבין כול מי שעוסק בתחום הגירושין, כמו את זה שיביא לכם יותר תועלת, יתרונות וזכויות.

בתחום דיני משפחה יש לא מעט אלמנטים שדרושים טיפול, החל מחלוקת רכוש עד לחלוקת משמורת על ילדים. כדי שתוכלו לבחור נכון, כדאי לשים דגש על מספר אלמנטים בבחירת עורך הדין המתאים ביותר:

ייעוץ, ייצוג והגשת תביעות

בחרו עורך דין שיכול לייעץ לכם, לייצג אתכם בבית המשפט וללוות אתכם בבית הדין לענייני משפחה, באזור שלכם. חשוב לבחור את מי שמכיר את הערכאות המשפטיות בתחום הגירושין תוך בחירת אדם מקצועי שיוכל לספק את כלל השירותים שמנינו.

ייצוג בבית דין רבני

וודאו כי עורך הדין יכול ללוות אתכם גם בבית הדין הרבני. בכך אפשר לפתור נושאים של סירוב גט או סירוב של הרבנות לאפשר גט. בחרו עורך דין שילווה אתכם גם בעת מימוש כתובה.

הסדרי ראייה ומשמורות על ילדים

כפי שהזכרנו, הסדרי ראיה ומשמורת על ילדים הם חלק בלתי נפרד מגירושין. לכן יש למצוא מומחה בתחום.

חלוקת רכוש והסדר גובה מזונות

לבסוף יש לשים דגש על בחירת משפטן מקצועי ויסודי שיסייע לכם בנוגע לתשלום מזונות, חלוקת רכוש, מקרים של תשלום מזונות גבוה או נמוך במיוחד.  

אם תבחרו משפטן מיומן שמכיר את כל החוקים בתחום המשפחה שיידע לייצג אתכם נכון – החל מהוצאת צווי מניעה והרחקה עד לחלוקת רכוש ומשמורת – תוכלו לעבור את התהליך הגירושין הלא פשוט – על הצד הנכון והמקצועי ביותר.